סיפורי הצלחה

הילה שטרן, 29, אדריכלית

"התאמנתי בעבר בסטודיו מוכר והאימון גרם לי לפציעה בגב אשר דרשה פיזיותרפיה. הגעתי לפרופילאטיס דרך המלצה של חברה ומאז אני מתאמנת אצל ענת פעם בשבוע בשילוב עם עבודה אירובית. העבודה האישית, אחד על אחד, מאפשרת לי להתקדם בקצב שלי ולדעת שענת דואגת לכך שתנועות הגוף שלי יהיו מדויקות ונכונות. המורה נחמדה כבר אמרתי?"

טלי הכטמן, מנהלת משאבי אנוש

"אני מתעמלת מזה חמש שנים, פעמיים בשבוע. ניסיתי בעבר עיצוב וחיטוב הגוף, חוג שבחלקו מאוד דינמי וכולל מדרגה. פחות התאים לאופיי. ניסיתי פלדנקרייז, אך הקצב האיטי לא היה לרוחי. בפילאטיס מצאתי את השילוב של עבודה מאוזנת השמה דגש על עיצוב ויציבות הגוף. התרגילים אינם קלים ודורשים מאמץ וריכוז ויחד עם זאת, אינם קפיציים וחטופים וזה התאים לי.

היתרון הוא בחיזוק הגוף ולאורך זמן בתחושה שהוא אסוף יותר ומודעות ליציבה נכונה.

בעיני הפילאטיס זה חלק מדרך החיים שלי בשמירה על בריאות הגוף והנפש".

דנה הוכהויזר, 27, מתכנתת

" אני מתאמנת מזה 3 שנים, פעמיים בשבוע. אני מתחברת לעבודה המדויקת על כל שריר בנפרד ואני מודעת מה עלי לעשות על-מנת לשפר את יציבתי ולהיות זקופה יותר. אני אוהבת את העבודה בקבוצות קטנות, כך אני יודעת שמתקנים אותי אם אני עובדת לא נכון. ואני אוהבת את השילוב בין התרגילים הקבועים לגיוון".

איילת הורוביץ, 30, עורכת-דין

"אני מתאמנת אצל ענת מזה שנה, פעם בשבוע. הגעתי אל ענת בעקבות המלצות על המדריכה והשיעור. פילאטיס עבורי זה חיזוק הגוף, יציבה נכונה ודרך חיים!"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *