מי אני? » מבנה השיעור

השיעורים ב"פרו-פילאטיס" הם שיעורים באורך שעה, במסגרת אישית או זוגית – בכדי שכל מתאמן יוכל להפיק את המירב מכל שיעור. במסגרת השיעור, תעבדו כנגד משקל הגוף וכח הכובד, תוך כדי שימוש באביזרים ניידים: גומיות, כדורים, קשתות, גלילים וכו'.

ב"פרו-פילאטיס" נשים דגש על 3 עקרונות:

1. שיעור מגוון

התרגילים ב"פרו-פילאטיס" מתבססים על שיטת הפילאטיס בשילוב מאפיינים מעולם המחול והספורט. לכל טכניקת אימון יתרונות משלה והשילוב ביניהם הוא השילוב הנכון והבריא לגוף. במסגרת השיעורים ב"פרו-פילאטיס" נאתגר את החשיבה, הקואורדינציה ואת השרירים ונחווה שיעור מעניין, מאתגר ומגוון שלא תשתעממו בו לעולם.

2. שיעור מאוזן

ב"פרו-פילאטיס" נעבוד בפוזיציות שונות: ישיבה, שכיבה ועמידה לסוגיהן, כאשר בכל פוזיציה נאתגר את השרירים מכיוון אחר כנגד כח הכבידה, משקל הגוף ואביזרים ניידים. ולכן, בסיום כל שיעור תצאו בתחושה כי עבדתם באופן שווה על כל שרירי הגוף, התחזקתם והתארכתם בו-זמנית.

3. שיעור אישי

המטרה ב"פרו-פילאטיס" היא להביא את הלקוח למודעות גופנית ועבודה מדויקת. זאת על-מנת לאפשר הבנה של התרגילים ולא רק חיקויים. כתוצאה מכך תוכלו לזהות דפוסי תנועה שגויים ולמנוע פציעות עתידיות והתדרדרות פציעות קימות. והבונוס הנוסף – תוכלו להחזיק את הגוף ולנוע עימו באופן חינני ובריא יותר.